Дерев’яний стіл під старовину. Харизма – грец. χάρισμα, милість, божественний дар, благодать. Хариматичні – одним словом про дерев’яні меблі “РіЧ”. Хариматичний – про дерев’яний стіл “РіЧ”. Хариматична – лава з дерева. Клік на текст для цікавих фото і ціни.

Вощені стіл і стільці під старовину.

Вощені стіл і стільці під старовину.

Стіл з дерева в кантрі стилі.

Стіл з дерева в кантрі стилі.

Провощений стіл з випаленого дерева, під старовину.

Провощений стіл з випаленого дерева, під старовину.

Провощений стіл з випаленого дерева, під старовину.

Масивний дерев’яний стіл під старовину. з ніжками – пеньками.

Масивний Дерев'яний стіл під старовину.

Масивний Дерев’яний стіл під старовину.

Дерев'яна лава під старовину, вощення, випалення.

Дерев’яна лава під старовину, вощення, випалення.

Дерев'яна лава під старовину, вощення, випалення.

Лава з дерева під старовину.

Дерев'яний стіл в кантрі стилі.

Дерев’яний стіл в кантрі стилі.

Дерев'яний стіл, під старовину.

Дерев’яний стіл. Стілець з дерева під старовину.

Масивний дерев’яний стіл під старовину.

 

Виготовлення такого столу під старовину в стилі кантрі вимагає штучного старіння деревини – процесу  надання меблям, зокрема столу, кольору і фактури, які досягаються внаслідок вікових, кліматичних і механічних дій.

Неповторний колорит меблів під старовину спонукає все більшу кількість замовників обирати саме цей стиль, який ще називають кантрі стилем. Але  деревина повинна зберегти міцність і змінюватися тільки зовнішньо, адже кантрі стиль – це перш за все практичність і довговічність.

Зі зростанням популярності заміських будинків тенденція використання натуральної деревини при виготовленні столів під старовину стала особливо актуальна. Як би не були функціональні пластик чи алюміній, найкращий матеріал для столу – це дерево.

Зараз одним із найактуальнішим напрямів у дизайні інтер’єрів є кантрі стиль, який максимально використовує штучного старіння деталі  інтер’єру – меблі, панелі, двері, стіл. Меблі під старовину набувають популярності.

Бажаним і оригінальним придбанням є не тільки дерев’яний стіл під старовину чи буфет. На фоні лісової зелені за вікном – шафи, комоди і навіть скрині з дерева – створюють атмосферу фамільного гнізда, нагадуючи старовинні садиби з відтінком благородної давнини і аристократизму.
Щоб досягти ефекту старіння деревини, використовують спеціальну технологію. Вона дає змогу за короткий проміжок часу зробити з деревиною те, що в звичайних умовах десятиліттями робило сонце, вітер, волога  і перепади температури.

Глибина обробки текстури може змінюватися з урахуванням побажань замовника. Після обробки на поверхні деревини проявляються закриті до цього рисунки річних кілець, подібні на рисунки дамаскої сталі. Тобто поверхня деревини набуває рельєфу, який у звичайних умовах утворюється під час зношення деревини.

Штучне старіння складається з кількох етапів. Основним методом є випалення – видалення із масиву деревини м’яких волокон , завдяки чому з’являється притаманна старій деревині рельєфність.

Випалення– це процес структурування деревини дією вогню. Існує кілька варіантів обробки: від легкого старіння, коли на поверхні з’являється ледь помітна рельефність, до грубого старіння, при якому глибина нерівностей становить близько 2 мм.

Поверхневе старіння – шліфована поверхня, неглибокі тріщини і потертості. Глибоке старіння – яскраво виражена рельєфність поверхні, глибокі тріщини, імітація слідів шашіля. Як результат отримуємо елементи декору, яким притаманна краса старовини і, водночас, висока міцність.

Обробку газовым пальныком треба здійснювати на вулиці або в добре вентильованому примішенні.  Після випалення зачистка поверхонь ведеться вздовж волокон, допоки не будуть вибрані м’які волокна, при цьому потрібно дотримувати рекомендовану кількість обертів на шліфмашині.

Після випалення і обробки сталевою щіткою поверхня структурується, набуває рельефності і придатна для воском, оліями чи спиртовою морилкою. При виготовленні столів під старовину з дерева часто використовують натуральні покриття.

Майстерня колоритних меблів „РІЧ” приймає замовлення на дерев’яні столів під старовину в кантрі стилі.

Ціна аналогічного столу під старовину в стилі кантрі – $ 800. На замовлення.

Із задоволенням зробимо для Вас гарну річ.

Задоволені кліенти, що отримали більше ніж очікували, це розкіш яку ми можемо собі дозволити.


Київ, область, Україна.Тефони в Києві:

+38(044) 232 69 67

+38(093) 850 33 34 (viber)

+38(066) 385 12 02.

2326967@ukr.net

Використовуючи матеріали сайту зробіть посилання – www.річ.com.ua

Виробниче приміщення – м. Київ, вул. Заболотного, кооператив «ТЕМП 2»